top of page

ENERGOTERAPIJA

Energoterapinės sesijos skirtos energetinių ir emocinių resursų atkūrimui, padeda pasiekti harmoniją tarp emocinio ir fizinio pasaulio, susigrąžinti vidinį balansą ir gyvybingumą. Energoterapija taip pat gali padėti suprasti fizinių skausmų, ligų priežastis bei suteikia savigydos ir savipagalbos įrankius.

Sat on the Rocks

Energoterapiją rekomenduoju:

 • jaučiantiems emocinį nestabilumą;

 • išgyvenantiems vidinę tuštumą;

 • jaučiantiems nepaaiškinamą ar lėtinį skausmą arba nerimą;

 • bijantiems savo ,,nenormalių“ jausmų ir patyrimų;

 • išsekusiems ir neturintiems jėgų jokiems pokyčiams;

 • norintiems ,,susitvarkyti savo vidinę instaliaciją“, kad ja ir vėl galėtų tekėti šviesa ir ramybė.

 

Sesiją sudaro trumpas pokalbis, energoterapija ir aptarimas. Sesijos metu ramiai gulima.

Susitikimų skaičius priklauso nuo individualios kliento būsenos.

Trukmė: 60min.

Kaina: 60eur

______________________________________________________________

Plačiau apie energoterapiją mano akimis:

Energoterapija – energetinės terapijos trumpinys.  Energoterapija užsiimu nuo mažumės, kai dar visai mažus savo delnus laikydavau ant tėvų, tėvų draugų, močiučių ir senelių kūnų ir jausdavau, kaip viskas  vyksta. Augant man, augo ir mano pojūčių intensyvumas, o kartu su tuo ir aiškumas, kaip tai vadinasi ir kas tai yra.  Nuo spontaniškų vaikystės praktikų  iki pirmųjų klientų praėjo nemažai laiko: vyko 15 metų trukmės bandomasis laikotarpis, kurį pati sau buvau paskyrusi prieš pradėdama darbą su žmonėmis. Apie energoterapiją, kaip savo užsiėmimą, šiuo laikotarpiu niekada  nekalbėjau viešai. Tuo metu dar nežinojau nei kaip tai, ką darau apibūdinti, nei kaip papasakoti pačiam žmogui, kuriam atlieku sesiją, kas su juo vyksta. Tik jaučiau ir mačiau kas vyksta. Ėmiau tai piešti. Piešdavau žmonių mandalas – sielas: taip, kaip jas matydavau. Formomis, spalvomis… Kartais piešdavau ir žmonių kūnų energetines problemas. Piešiau iki tol, kol pačiai pasidarė aiškiau, ką aš matau ir ką su tuo galima būtų daryti. Drąsos likti šioje srityje reikėjo daug. Dariau ir nemažą pauzę: bandžiau save įtikinti, kad savo matymus panaudosiu tik savo asmeninėms reikmėms ir jų neskleisiu toliau savo namų. Bet žmogus per žmogų, iš lūpų į lūpas, žodis per žodį, ar kaip ten sakoma… Klientai patys pradėjo rastis. Atsisakyti padėti negalėjau, neturėjau tokio pasirinkimo. Tiesiog atėjo laikas pradėti dirbti. Pradžiai, buvo vienas klientas per savaitę, paskui jau vienas per dieną, dabar jau dirbu ir su grupe žmonių vienu metu… Štai toks mano, kaip energoterapeutės, kelias, tiksliau – kelio pradžia. Labai ilga pradžia. Manau, kaip tokioje srityje, tai labai normalu ir teisinga.

 

Kada tinkamiausia žmogui apsilankyti energoterapijoje. Išvardinsiu būsenas, kurių metu energoterapija tikrai gali padėti:

 • Kai žmogus jaučiasi nusilpęs, neturi jėgų nieko keisti, eiti į priekį, patiria perdegimą.

 • Kai juntami psichosomatiniai skausmai. Kuomet emocijos reiškiasi per kūną kaip įvairiausios ligos ar mediciniškai neidentifikuojami skausmai.

 • Kai juntamas disbalansas. Gyvenime, viduje, emocijose… Lyg visko per daug, o po to staiga per mažai.

 • Kai reikia postūmio. Norisi priimti didelį sprendimą ar daryti didelį pokytį, bet  nėra tam pakankamai jėgų.

 • Kai nėra vidinės ramybės ir juntamas nerimas. Nors aplinkoje tarsi ramu, bet viduje chaosas: viskas tarsi dega, verda.

 • Kai kankina nemiga. (Mano kabineto atmosfera bei sofa yra sulaukusi daug komplimentų miego atžvilgiu).

 • Kai norisi pradėti jausti. Kai visi pojūčiai atbukę, nudilę, o norisi ir vėl matyti gyvenimo spalvas: jausti jausmus, kvapus, garsus. 

 • Kai žmogus jaučia, jog laikas atsistoti į savo sielos kelią ir pradėti juo eiti.  Kai gyvenime nebeužtenka buities ir akademinių tikslų, kad jaustųsi gyvenimo prasmė ir gyvenimo džiaugsmas. 

 

Štai kiek daug įvairių priežasčių apsilankyti mano energoterapinėje sesijoje. Su tokiomis problemomis pas mane ateina žmonės ir mums pavyksta iš jų išjudėti. Kiek laiko užtruksime ir kiek sesijų prireiks, kad įgyvendintume norimą užklausą – negaliu pasakyti, nes būna labai įvairiai. Tik svarbu paminėti, kad tai yra komandinis darbas. Aš duosiu tiek, kiek klientas man leis ir kiek atsivers;  kiek yra pasiruošęs priimti. 

O dabar apie tai, kaip viskas vyksta. Ir vėlgi lengviau būtų nupiešti, nei aprašyti žodžiais… Po susipažinimo su klientu ir jo užklausa mes keliaujame į energoterapinę kelionę. Klientas dažniausiai guli, o aš sėdžiu netoliese. Pasiruošiu savo meditaciniais metodais procesui ir žiūriu. Žiūriu į žmogaus kūną, sielą, širdį ir energiją. Žmogus lyg pats pradeda man pasakoti: kartais vaizdiniais parodo, kartais informaciją man perduoda fiziniais signalais tiesiai per mano kūną – tada jau būna labai aišku. Būna ir kad nelabai manęs įsileidžia – taip atsitinka, jei žmogus nepasitiki. Tokiu atveju, aš tik pašildau, pastiprinu iš išorės – tiek, kiek leidžia. Susidūrusi su aktualiausia problema – imuosi darbų. Naudoju savus meditacinius, energoterapinius metodus, kad padėčiau žmogaus energetiniam kūnui pasveikti ar susibalansuoti. Dažniausia problema ir būna – energetinis disbalansas arba išsekimas. Tokias sesijas galima ir kas savaitę daryti, nes žmonės labai greitai išsibalansuoja ir išsenka. Nors visi ir patys galėtų susibalansuoti! Tik reikia išmokti.

Visą tai, ką matau ir darau energoterapijos metu, tikiu, kad gali daryti visi žmonės patys sau. To aš mokau per sensorines meditacijas. Visomis technikomis, kurias naudoju per asmenines energoterapijos sesijas, dalinuosi mokydama šių meditacinių praktikų. Kai buvau maža, visus tuos pratimus pati darydavau ,,laisvalaikiu”, nes man taip atrodydavo teisinga ir paprasčiausia. Ar tai būtų skausmingo įvykio išgyvenimas, apsisaugojimas ar atsipalaidavimas… 

Todėl ir sakiau, kad čia komandinis darbas. Jei norima efektyvaus rezultato, greitesnio poveikio – turime dirbti kartu. Aš duodu jėgų, šviesos ir energijos, pamokau energetinių praktikų, o po to jau žmogus pats – sąmoningai – jas naudoja. Yra tokių klientų, su kuriais taip komandiškai ir dirbame. Tik dar nedaug… 

Dauguma į energoterapiją ateina kaip į SPA paslaugą. Kas nėra blogai. Geriau negu nieko! Galbūt žmogui dabar reikia tik tiek, o galbūt dar nėra drąsos eiti giliau. Kiekvienam savas laikas. Yra klientų, kurie jau moka patys sau padėti: susibalansuoti, užsipildyti, apsivalyti.

Mano akimis, energoterapija yra iš Šviesos padarytas vaistas: sielai, kūnui ir širdžiai. O sensorinė meditacija yra pats galingiausias sveikatos šaltinis, norintiems pasveikti ir pati veiksmingiausia prevencija, norintiems niekada nesirgti. Sunku perteikti šių užsiėmimų naudą, galią ir didžiulį dvasinį potencialą, bet gal kažkada nupiešiu…

 

– su Meile, Agnė

Writing on Beach

,,Energoterpiją atradau ieškodama pagalbos sau dėl perdegimo. Jaučiausi niekaip negalinti išilsėti ir pilna koja gyventi autentiškai. Energoterapijos sesijos padėjo grįžti į balansą su savimi, nurimti. Tai yra savipagalbos priemonė tiems, kurie nori atkurti ryšį tarp savo širdies ir kūno, tarp pilkos rutinos ir tikrumo."

Veronika

Registracija

J. Basanavčiaus g. 24,

Vilnius

Ačiū už žinutę

Su Meile Agnė logotipas
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • LinkedIn
bottom of page